Konkurs FOTOGRAFICZNY  Z CYKLU „CZTERY PORY ROKU”

PT.  „UROKI PODLASIA”


IMG 20170525 160314 BURST001 COVER

W marcu 2017 r. świetlica szkolna przy Szkole Podstawowej Nr 51 im.  L. Zamenhofa była organizatorem konkursu FOTOGRAFICZNEGO Z CYKLU „CZTERY PORY ROKU” PT. „UROKI PODLASIA”. Konkurs był skierowany do wszystkich uczniów naszej szkoły.

Za organizację i przebieg konkursu odpowiadali wychowawcy świetlicy szkolnej: p. Krystyna Bołtruczuk i p. Ewa Sokolewicz.          

Dnia 24.03. 2017 komisja konkursowa w składzie:

- p. Krystyna Bołtruczuk

- p. Wioletta Łukaszewicz

- p. Sabina Sapkowska

Dokonała wyboru zdjęć w konkursie fotograficznym SP 51 Białymstoku. Spośród wielu fotografii wyłoniono trzech laureatów. Niewątpliwie pierwsze miejsce zdobył Marcel Stasieluk uczeń kl. IV c, który dostarczył ponad 50 zdjęć przedstawiających przepiękną i urokliwą przyrodę oraz ciekawe zakątki Podlasia.

I miejsce – MARCEL STASIELUK KL.IV C

II miejsce - MARTYNA HORODEŃSKA KL. VA

III miejsce - WERONIKA SZAŁANDA KL. II C

Dyplomy oraz nagrody zostały wręczone po zorganizowaniu wystawy w galerii na pierwszym piętrze w miesiącu maju.