Dzień Babci i Dziadka w IA i IB

20190205 145158Mimo, że za oknem zima, jest to najcieplejszy dzień w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość, wywołuje uśmiechy na twarzach, powoduje , że małe serduszka dzieci biją szybciej, a Babcie i Dziadkowie ze wzruszeniem słuchają czułych słów kierowanych pod ich adresem.

Specjalnie na ten dzień uczniowie przygotowali program artystyczny. Były to wiersze, piosenki, inscenizacje związane tematycznie z tymże świętem. W ten sposób dzieci mogły wyrazić kochanym Babciom i Dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich milusińskich. Po występach goście oraz dzieci zostali zaproszeni do wspólnej zabawy, a na pamiątkę spotkania goście obdarowani zostali upominkami.

Takie spotkania pełne uśmiechów, wzruszeń i radości wzmacniają więzi emocjonalne z rodziną , uczą dzieci sposobów wyrażania uczuć oraz szacunku dla osób starszych.