Z książką w podróż historyczną

DSC00087Nasi uczniowie z kółka bibliotecznego wzięli udział w projekcie czytelniczym Książnicy Podlaskiej „Z książką w podróż historyczną”. 19 października 2018 r. uczestniczyli w warsztatach literacko-plastycznych „Moja historyczna książka”. Warsztaty były okazją do poznania Grażyny Bąkiewicz, autorki książek historycznych. Pani Grażyna opowiedziała o swoich książkach, w których przekonuje czytelników, że historia Polski jest fascynująca. Zainspirowani twórczością pani Grażyny Bąkiewicz, nasi uczniowie stworzyli swoją książkę historyczną pod tytułem: „Białystok 1918 r. – Białystok 2018 r.”  w formie lapbooka. Ostatnie chwile warsztatów spędziliśmy na fotografowaniu się z pisarką oraz zbieraniu autografów na naszych bibliotecznych książkach.