Ostrzeżenie
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/psoft/public_html/sp51.psoft.e-kei.pl/images/dziendzicka.
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/dziendzicka

Obchody Dnia Dziecka w świetlicy szkolnej


 image00931 maja 2017 roku obchodziliśmy Dzień Dziecka. Rozmawialiśmy na temat jutrzejszego dnia i atrakcji, jakie czekają na dzieci. Uznaliśmy, że najwspanialszy dzień, to taki, który spędzamy z rodzicami.

Następnie wychowankowie wysłuchali wiersza „Niech się każdy dowie” o prawach dziecka. Uczniowie bezbłędnie odpowiadali na pytania dotyczące ich praw. Za prawidłowe odpowiedzi otrzymywali słodkie nagrody. Później przyszedł czas na zagadki, prawidłowe odpowiedzi były nagradzane.  

W dalszej części obchodów Dnia Dziecka bawiliśmy się chustą animacyjną i liną.  

Największym zainteresowaniem cieszyło się malowanie twarzy. Pani Krysia i Pani Monika miały ręce pełne roboty.

Obchody zakończyły się poczęstunkiem – nie zabrakło owoców i soków.

Szkoda, że Dzień Dziecka nie trwa cały rok...

 

{gallery}dziendzicka{/gallery}