Dodatkowe zajęcia


IMG 8131Od kilku miesięcy naszą świetlicę odwiedza para sympatycznych studentów. Pani Izabela Wiśniewska, studentka III roku filologii angielsko-rosyjskiej oraz pan Bartosz Wysocki, student III roku stosunków międzynarodowych w każdy wtorek w godzinach 13.00-15.00, każdy czwartek o godzinie 12.00-14.00 oraz co piątek w godzinach 10.00-12.00, czasami także w poniedziałki w godzinach 11.00-14.00 dbają o uatrakcyjnienie zajęć świetlicowych.

Pan Bartek skupia wokół siebie głównie chłopców przy układaniu klocków LEGO, natomiast pani Iza angażuje dziewczynki do wykonywania bransoletek z kolorowych koralików, które po zajęciach mogą ze sobą zabrać. Ponadto szerokie grono wychowanków uczestniczy w zabawie ciastoliną Play-Doh.

Zajęcia stolikowe prowadzone w ramach projektu unijnego cieszą się bardzo dużym powodzeniem wśród dzieci.