Godziny pracy Agnieszki Perkowskiej - Pedagoga:

  Poniedziałek    Wtorek         Środa          Czwatek       Piątek         

   Agnieszka Perkowska   

 10.00-14.00

 8.00–12.00

 10.00-15.00

 8.00-12.00

 8.00-12.00

 
 
 
Godziny pracy Marty Falkowskiej - Pedagoga:
 
  Poniedziałek    Wtorek         Środa          Czwatek       Piątek         

    Marta Falkowska    

 8.00-12.00

 -

 8.00-12.00

 -

 11.00-15.30

 
 
 
Godziny pracy Pauliny Wodeckiej - Logopedy:
 
  Poniedziałek    Wtorek         Środa          Czwatek       Piątek         

     Paulina Wodecka    

 8.00-14.00

 8.00–14.00

 8.00-13.30

 10.30-14.00

 8.00-14.00

 
 
 
Godziny pracy Małgorzaty Burzyckiej - Pedagoga terapeuty:
 
  Poniedziałek    Wtorek         Środa          Czwatek       Piątek         

   Małgorzata Burzycka   

 11.30-14.35

 8.30–15.35

 7.55-13.50

 10.00-14.35

 8.30-11.00

 
 
 
Godziny pracy Anety Rodzik - Biofeedback:
 
  Poniedziałek    Wtorek         Środa          Czwatek       Piątek         

    Aneta Rodzik    

 --

 --

 9.30-11.30

 9.30-12.30

 8.00-13.35

 
 
Godziny pracy Moniki Siemieniuk - Terapia taktylna:
 
  Poniedziałek    Wtorek         Środa          Czwatek       Piątek         

  Monika Siemieniuk   

 9.00-11.30

 7.30–8.00

12.35-13.35

 --

--

 --

 
 
Godziny pracy Justyny Augustynowicz - Terapia taktylna:
 
  Poniedziałek    Wtorek         Środa          Czwatek       Piątek         

 Justyna Augustynowicz  

 8.20-9.30

 --

9.45-10.45

11.00-11.30

9.50-10.20

11.50-12.50

11.50-13.30

 
 
Godziny pracy Marioli Wysockiej - Psychologa:
 
  Poniedziałek    Wtorek         Środa          Czwatek       Piątek         

    Mariola Wysocka     

8.00-15.30

 8.00–14.30

14.30 - 15.30

-konsultacje

dla rodziców

 8.00-9.00

- konsultacje

dla rodziców

9.00-11.00 

8.30-11.30

 8.00-13.00

 
Godziny pracy Żanety Gaińskiej - Rehabilitanta:
 
  Poniedziałek    Wtorek         Środa          Czwatek       Piątek         

    Żaneta Gaińska    

 13.30-17.30

--

15.00-17.00

14.30-16.30

 14.30-17.30

 

Godziny pracy Doroty Sikorskiej - Surdopedagoga:
 
  Poniedziałek    Wtorek         Środa          Czwatek       Piątek         

    Dorota Sikorska   

 7.55-8.55

13.35-14.35

12.35-13.35

--

 --

 
 
Godziny pracy Łukasza Piwowarczyka - Tyflopedagoga:
 
  Poniedziałek    Wtorek         Środa          Czwatek       Piątek         

    Łukasz Piwowarczyk 

 8.55-9.55

--

--

--

 12.35-13.35

 

GABINET PROFILAKTYKI ZDROWOTNEJ - KRYSTYNA ŁUKJANIUK

 
  Poniedziałek    Wtorek         Środa          Czwatek       Piątek         

  Krystyna Łukjaniuk

 8.00-12.00

 --

11.35-15.35

8.00-12.00

 --