Wyjazd na lodowisko

SDC14541Korzystając z zimowych ferii, uczniowie naszej szkoły wybrali się 28 stycznia 2014r. na lodowisko Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Białymstoku. Co niektórzy, marzyli o wyjeździe już od ponad roku, czyli od ubiegłorocznych ferii zimowych, bowiem jest już tradycją szkoły organizacja wyjazdu na łyżwy właśnie w tym czasie. Na lodowisku uczniowie i opiekunowie mieli przez godzinę okazję nabywać bądź doskonalić umiejętność jazdy na łyżwach. Niektórzy wjeżdżali na taflę odważnie, a inni robili to trzymając się bandy, żeby mieć się czego chwycić w najgorszym momencie. Jeszcze inni korzystali z pingwinków, które pomagały złapać równowagę. Nie obyło się bez upadków. Co któryś z ponad 40 - osobowej grupy uczniów przeżył bliskie i niekiedy bolesne "spotkania trzeciego stopnia" z twardą taflą lodu. Na szczęście nikomu nic się nie stało, za to śmiechu i radości było co niemiara. Wyjazd na lodowisko okazał się świetnym pomysłem na aktywne spędzenie jednego dnia ferii zimowych.