Rodzinny turniej tenisa stołowego


tenis27Dnia 30.12.2013 roku o godz. 10.00 odbył się pierwszy w historii szkoły Turniej Rodzinny tenisa stołowego. W zawodach wzięło udział 15 drużyn dwu osobowych (uczeń + członek rodziny). Organizatorem i sędzią głównym była Edyta Ługowska-Marczuk nauczyciel w-f. Rozgrywki przebiegały według ustalonych przepisów gry. Pierwsze trzy miejsca nagrodzone były pucharami. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody i dyplomy, które oficjalnie zostaną wręczone na najbliższej uroczystości szkolnej.

  I miejsce zajął Filip Antoniak 5b z tatą, II miejsce Gabriela Kruaze 5b z tatą, III miejsce Michał Woźniewski 6a z siostrą, IV miejsce Mateusz Gajewski 4a z tatą, V miejsce Dominik Mackiewicz 4b z tatą. Turniej przebiegał w miłej rodzinnej atmosferze i według zasady fair play.