dyrektor

Dyrektor Szkoły:

mgr Andrzej Wasilewski

Wicedyrektor Szkoły:

                mgr Aldona Połocka

przedszkole

 

 Oddział Przedszkolny:

mgr Beata Bernacka

mgr Agnieszka Bujwicka-Pawłowska

                    mgr Ewa Dąbrowska

              mgr Justyna Dobrogowska

                     mgr Martyna Dudar

mgr Justyna Gurin

mgr Katarzyna Januć

mgr Izabela Jaworowska

                    mgr Joanna Klepacka

mgr Anna Kosikowska

mgr Joanna Lutostańska-Kalicka

   mgr Anna Olbryś

mgr Anna Panasewicz

mgr Anna Polecka

   mgr Agnieszka Post

mgr Maria Sadowska

mgr Halina Siereda

 

 

 

wspmaganie1

      Edukacja Wczesnoszkolna:

mgr Justyna Augustynowicz

mgr Agnieszka Bobaj

mgr Agnieszka Cukierda

mgrTeresa Daniluk

mgr Monika Jasińska

mgr Anna Jeżewska

mgr Jolanta Kondraciuk

mgr Natalia Kruk

mgr Dominika Kwaśniewska

mgr Dorota Lankau

mgr Alina Martyniuk

mgr Aldona Połocka

                     mgr Dorota Sikorska

mgr Dorota Szekalska

mgr Krystyna Wojtecka

mgr Grażyna Wysocka

 polski

Język polski:

mgr Justyna Archacka-Rynkiewicz

                      mgr Kamila Budny

                 mgr Małgorzata Chorąży

                  mgr Natalia Czyżewska      

                  mgr Wioletta Łukaszewicz

mgr Halina Tyszka

 angielski3  

Język angielski:

                  mgr Natalia Czyżewska

mgr Joanna Kosidło

mgr Małgorzata Mojsak

                     mgr Donata Maciak

mgr Agnieszka Piórecka

   mgr Hanna Sędziak

mgr Emilia Sielewoniak

                           mgr Beata Wojno

               mgr Agnieszka Zielenkiewicz

 ros

Język rosyjski:

mgr Irena Maksymiuk

 niem

Język niemiecki:

mgr Alicja Wdowiarska

matematyka

Matematyka:

mgr Kamil Berski

mgr Małgorzata Haraburda

mgr Małgorzata Jabłońska

mgr Zofia Lis

                       mgr Anna Sirocka

historia2

Historia:

mgr Krzysztof Gołębiewski

mgr Wacław Grabowski

przyroda              Przyroda:

             mgrAgnieszka Bobaj

             mgr Dorota Falkowska

              mgr Sabina Sapkowska

 biolo

              Biologia:

             mgr Dorota Falkowska

             mgr Sabina Sapkowska

 geografia6              Geografia:

              mgr Magdalena Łapuć

 fizyka               Fizyka:

             mgr Barbara Hrynkiewicz

                 mgr Ewa Sokolewicz

 chemia

            Chemia:

             mgr Dorota Falkowska

             

 doradztwo         Doradztwo zawodowe:

                   

 informatyka1

Informatyka:

               mgr Barbara Hrynkiewicz

mgr Tomasz Minczewski

 muzyka  

Muzyka:

                  mgr Joanna Kruszewska

mgr Wiesław Miks

 plastyka1

Plastyka:

mgr Aleksander Grzybek

technika1

Technika:

mgr Ewa Sokolewicz

mgr Krystyna Wojtecka

wf3

Wychowanie fizyczne:

mgr Tomasz Hryń

mgr Cezary Lulewicz

mgr Edyta Ługowska-Marczuk

mgr Marek Sawicki

                     mgr Aneta Rodzik

                  mgr Katarzyna Zdanowicz

religia

Religia:

mgr Agnieszka Cecerko

                  ks. mgr Jerzy Czurak

mgr Agnieszka Perkowska

mgr Robert Rybicki

ks. mgr Paweł Zalewski

pdż2

 

Przygotowanie do życia w rodzinie:

mgr Małgorzata Mojsak

 wspomaganie2

Nauczyciele wspomagający kl.IV-VIII

                   mgr Justyna Archacka - Rynkiewicz

                 mgr Małgorzata Burzycka

                mgr Małgorzata Chorąży

                 mgr Natalia Czyżewska

                  mgr Dorota Falkowska

              mgr Krzysztof Gołębiewski

               mgr Małgorzata Haraburda

                    mgr Wojciech Hryń

               mgr Małgorzata Jabłońska

               mgr Wioletta Łukaszewicz

                    mgr Ada Rogowska

           mgr Agnieszka Zielenkiewicz

   
 świetlica  

Świetlica:

mgr Krystyna Bołtruczuk

                      mgr Marta Borecka  

                    mgr Walentyna Pytel

      mgr Małgorzata Sieńko - Hajdukiewicz

                 mgr Alicja Wdowiarska

 biblioteka

  Biblioteka:

mgr Tamara Korniluk

                 mgr Zdzisława Korolczuk

mgr Katarzyna Mazurek-Łajewska

 pedagog

Pedagog:

mgr Ada Rogowska

                       mgr Anna Roszkowska

 terapeuci

Pedagog terapeuta:

mgr Justyna Augustynowicz

                     mgr Agnieszka Bobaj

                mgr Agnieszka Cukierda

 mgr Anna Jeżewska

mgr Dominika Kwaśniewska

mgr Dorota Lankau

mgr Łukasz Piwowarczyk

                   mgr Aneta Rodzik

                mgr Monika Siemieniuk

mgr Dorota Sikorska

                 mgr Paulina Wodecka

                 mgr Mariola Wysocka

psycholog1

Psycholog:

mgr Mariola Wysocka

logopeda

Logopeda:

mgr Paulina Wodecka

                   mgr Beata Bernacka

                         mgr Justyna Gurin

                        mgr Monika Jasińska


„Bliznę po odejściu dobra pamięć leczy”   Zbigniew Herbert


Agnieskza2Z głębokim smutkiem i  żalem zawiadamiamy o śmierci  Pani Agnieszki Kuliś – nauczycielki, wychowawczyni, koleżanki, przyjaciela.

Nieoczekiwana i przedwczesna śmierć zawsze jest – dla tych, którzy zostają – trudnym, bolesnym doświadczeniem, na które nie jesteśmy przygotowani.

Dziś nasze współczucie okazujemy  wszystkim, których ta śmierć dotknęła, łącząc się w smutku, żalu  i  modlitwie.

Pogrążeni w żałobie.

                                        Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy Szkoły i Społeczność Uczniowska Szkoły Podstawowej Nr 51 w Białymstoku.