Zawody w pływaniu

IMG 1193

Dnia 4 grudnia 2017r. odbył się IX Profilaktyczno - Integracyjny Mityng w Pływaniu o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Nr 17. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas czwartych i szóstych. Zawody odbyły się na basenie BOSiR-u przy Włókienniczej 4. W ogólnej klasyfikacji nasza szkoła zajęła drugie miejsce.

Czytaj więcej...

Udział naszej reprezentacji w Turnieju o tematyce antynikotynowej i prozdrowotnej

20171123 12061823 listopada 2017r. uczennice naszej szkoły: Urszula Dziemiańczuk, Maja Leonowicz, Gabriela Perkowska i Julia Wysocka wzięły udział w pierwszym etapie Turnieju o tematyce antynikotynowej i prozdrowotnej w ramach Światowego Dnia Rzucania Palenia i Światowego Dnia bez Tytoniu. Czteroosobowe drużyny miały za zadanie rozwiązać test na temat zdrowego stylu życia.

dyplom11

Igrzyska Miasta Białegostoku w Tenisie Stołowym dziewcząt

20171017 113123Dnia 17 października 2017r. w Szkole Podstawowej nr 49 w Białymstoku odbyły się Igrzyska Miasta Białegostoku w Tenisie Stołowym dziewcząt.

Dziewczęta z naszej szkoły zajęły trzecie miejsce, otrzymały medale i puchar. Opiekunem zawodniczek była Edyta Ługowska-Marczuk.

W zawodach startowały:

Marcelina Kruaze        kl. 5a

Wiktoria Kosacka       kl. 5b

Natalia Sitnicka          kl. 5b

Szkolne Zawody w Tenisie Stołowym

tenis2Dnia 12 października 2017r. odbyły się Szkolne Zawody w Tenisie Stołowym dziewcząt.

Udział wzięło 9 dziewczynek z klas 5 – 6. Rozgrywki zorganizowała i przeprowadziła pani Edyta Ługowska-Marczuk. Zawody zostały przeprowadzone systemem gry do dwóch przegranych meczów.

Najlepsze miejsca zajęły:

Biegi przełajowe

Dnia 4 października 2017r. nasi uczniowie z klas 4 - 6  wzięli udział w Drużynowych Biegach Przełajowych. Trasy na poszczególnych dystansach były wyznaczone w lesie Pietrasze przy ZS 6. Dzieci z klas czwartych biegły na dystansie 600, z piątej na 700 m, a z szóstej na 800m. Opiekunem grupy była Edyta Ługowska-Marczuk. Najlepiej pobiegł Miłosz Rzepniewski, który zajął w swojej kategorii wiekowej 7 miejsce. Niestety zabrakło uczniowi jednego miejsca do zakwalifikowania się do wojewódzkiego finału.

Strzeleckie Mistrzostwa Szkół Podstawowych Białegostoku

dyplom26 kwietnia 2017 r. odbyły się „Strzeleckie Mistrzostwa Szkół Podstawowych” zorganizowane przez Uczniowski Klub Sportowy „Kaliber” we współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki i Kuratorium Oświaty. W zawodach wystartowało 21 szkół (czyli 42 zespoły trzyosobowe). Naszą szkołę po wstępnych eliminacjach w finale reprezentowali:

- Dudaryk Natalia 6b, Dziemiańczuk Urszula 6b, Leonowicz Maja z 6b - wywalczyły III miejsce (puchar drużynowy)

- Wysocki Dawid 6b , Pajewski Damian 6b oraz Gruszewski Sebastian z 5b.

Najlepszym strzelcem naszej reprezentacji okazała się Natalia zajęła indywidualnie w kategorii dziewcząt 6 miejsce.

GRATULUJEMY !!!

Laureaci z języka angielskiego

IMG 20170321 123042 HDR21 marca 2017r. o godzinie 10:00 w sali konferencyjnej Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego odbyło się uroczyste podsumowanie Wojewódzkich KonkursówPrzedmiotowych dla szkół podstawowych.

Dwójka naszych uczniów: Maksymilian Palmer z klasy Va i Julia Goryś z klasy VIc, biorący udział w uroczystości wraz z opiekunami panią Agnieszką Piórecką oraz panią Joanną Kosidło, otrzymali z rąk Podlaskiego Kuratora Oświaty pani Jadwigi Marioli Szczypiń zaświadczenia o zdobyciu tytułu laureata z języka angielskiego.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Igrzyska Miasta Białegostoku w Unihokeju Dziewcząt

20161128 121219Dnia 28 listopada 2016r. w Szkole Podstawowej nr 47 w Białymstoku odbył się finał Igrzysk Miasta Białegostoku w Unihokeju Dziewcząt. Dziewczęta z naszej szkoły zajęły II miejsce w mieście. Otrzymały puchar i medale. Opiekunem i przygotowującym do zawodów była Edyta Ługowska-Marczuk. Startujące wygrały ze szkołami posiadającymi bardzo dobrą bazę sportową. Naszym zawodniczkom należą się duże brawa.