WYRÓŻNIENIE - ALBUS 2018  

OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z FIZYKI I CHEMII


IMG 20180618 12061110 - 11 maja 2018 r odważni, zdolni chemicy i fizycy klas siódmych SP 51 zmagali się z trudnymi zadaniami przygotowanymi przez Centrum Edukacji Szkolnej (CES) w ramach Ogólnopolskiego Konkursu Albus 2018, z fizyki wystartowało pięcioro uczniów a z chemii piętnaścioro.

Bardzo cieszą nas uzyskane wyniki większość (75%) osiągnęła wyniki powyżej średniej krajowej. Największe gratulacje należą się najlepszej trójce, która wywalczyła dyplomy wyróżnienia z chemii : Kindze Baran -13 miejsce, Annie Joka i Igorowi Stepaniukowi -15 miejsce. Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy uznania. Pragniemy nadmienić, iż w całym kraju wzięło udział w konkursie 763 młodych chemików i 551 fizyków.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy jeszcze większych sukcesów w kolejnych edycjach konkursu !

Organizatorzy szkolni:

mgr Katrarzyna Ignatiuk

mgr Ewa Sokolewicz