Wyprawa klas V i VI do Kulki na Mazurach.


IMG 20180522 153443W dniach 21 – 23 maja 2018r. klasy V i VI wybrały się na wyprawę do ośrodka wypoczynkowego w Kulce na Mazurach. Jest to wspaniałe miejsce, gdzie dzieci, te młodsze i te starsze, mogą miło spędzić czas.

Po trzygodzinnej podróży zameldowaliśmy się u naszego opiekuna grupy białostockiej. Po zjedzonym obiedzie zostaliśmy podzielnie na cztery grupy i od razu ruszyliśmy do zajęć. Przez całe trzy dni nie można się było nudzić. Wzięliśmy udział w walkach sumo, wspinaliśmy się na ściankę wspinaczkową, strzelaliśmy do celu na strzelnicy paintbolowej. Mieliśmy również okazję, by nauczyć się jazdy segwayem oraz spróbować swoich sił w strzelaniu z łuku. Najodważniejsi sprawdzili, czy nadają się na kosmonautów, gdyż spróbowaliśmy polatać w symulatorze lotów kosmicznych. Swoją odwagę sprawdzili wówczas również nauczyciele. Zręczność przećwiczyliśmy wspinając się na wieżę ze skrzynek. Nasza koleżanka, Iza Raducha, pobiła rekord wspinając się na 17 skrzynek. Wieczorami natomiast spędzaliśmy cza na dyskotece i ognisku. Zagraliśmy również w nocną grę terenową. „Mafia”. Nikt z nas się nie nudził. Telefony komórkowe poszły w kąt, bo czekały na nas o wiele lepsze atrakcje. Z żalem wyjeżdżaliśmy do domu. Ten wyjazd będziemy wspominać jeszcze bardzo długo i marzyć o szybki powrocie do Kulki.

mgr Małgorzata Chorąży