Konkurs „Famous Buildings from English Speaking Countries”


322.04.2016 roku nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu na najładniejszą makietę znanego budynku z wybranego kraju anglojęzycznego pt.: „Famous Buildings from English Speaking Countries”. Zwycięzcą konkursu został Bartosz Niewiński z klasy Vb, który w bardzo precyzyjny sposób zrobił makietę Mount Rushmore National Memorial znajdującego się w USA.

II miejsce w konkursie zajęła Amelia Gniazdowska z klasy VIb, która wykonała dwie makiety: Disneyland Park znajdującego się w  USA oraz Big Ben znajdującego się w Anglii.

III miejsce zajął Oliwier Waszkiewicz z klasy IVa, który zaimponował wszystkim wielkością swojej makiety przedstawiającej budynek Big Ben. IV miejsce zajęła Karolina Miastkowska z klasy VIa, która również włożyła mnóstwo pracy w wykonanie makiety słynnego i wydaje się ulubionego przez uczniów budynku Big Ben. Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy!