Dzień Ziemi


SDC15744

Dnia 22.04 odbyła się akademia z okazji Dnia Ziemi. Uczniowie klasy II b przedstawili sztukę teatralną o tematyce ekologicznej pt. "Wiosna w lesie”. Gabriela Bernart uczennica klasy Vc pięknie zaśpiewała piosenkę Janusza Koffty ,"Pamiętajcie o ogrodach” Na zakończenie zostały wręczone nagrody uczniom którzy zostali wyróżnieni w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Piękno natury – wielobarwne kwiaty, bajeczne motyle”


W kategorii klas 0:
I miejsce – Natalia Zaremba
II miejsce – Paweł Jurgiel
III miejsce – Kamil Ciborowski.
W kategorii klas I – III:

I miejsce – Natalia Kołodko I a – NSP Cyryla i Metodego
II miejsce – Zofia Fidziukiewicz II b – SP 51
III miejsce – Julia Naumowicz I b 
W kategorii klas IV – VI:
I miejsce – Anna Joka V b
II miejsce – Gabriela Perkowska V b
III miejsce – Julia Wysocka V a.
Uczennice z klas IV i V-tych przygotowały też modę ekologiczną z surowców wtórnych. Wszyscy mogli podziwiać pięknie wykonane sukienki . Na akademii zostały też rozdane nagrody za sukces osiągnięty w szkolnym konkursie o zdrowym odżywianiu.
I miejsce – Maja Leonowicz V b
II miejsce – Gabriela Perkowska V b
III miejsce – Julia Wysocka V a.