W Galerii Slendzińskich


DSC 018020 listopada kolejny warsztat plastyczny w ramach programu Erasmus+ w Galerii Slendzińskich. Tym razem „Klejony patchwork” był wyzwaniem dla młodszych uczniów z klas II i III. Dzieci musiały sobie poradzić z pomysłami, kompozycją, doborem kolorów i struktury materiałów, odrysowywaniem formy liścia na materiale oraz operowaniem nożyczkami w aksamitach, atłasach i różnych innych strukturach. Pewnie były to jedne z pierwszych ich wykroi. Pani Jowita edukator - małych artystów pomagała w twórczości patchworkowych dzieł. Efekty pracy będzie można obejrzeć wkrótce w naszej szkole na wystawie na parterze w korytarzu prowadzącym do świetlicy szkolnej. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia i tej wystawy.

To co się działo podczas pracy nad jesiennymi patchworkami możemy zobaczyć na zdjęciach: