Warsztaty uczniów wraz z rodzicami w Liceum Plastycznym w Supraślu


DSC 01016 listopada w Liceum Plastycznym im. Artura Grottgera w Supraślu odbył się warsztat pt. „Artystyczne farbowanie tkanin”. Uczestniczyli w nim uczniowie naszej szkoły ze ścisłej grupy projektowej programu Erasmus + - „Każde dziecko jest artystą”wraz ze swoimi rodzicami. Zajęcia prowadził artysta plastyk, nauczyciel kierunku: tkanina artystyczna – pani Urszula Nagórna, której bardzo dziękujemy za czas, zaangażowanie i za pomoc w działaniach naszego programu Erasmus+.

 

Zabawa techniką – „artystyczne farbowanie tkanin” nie tylko zainteresowała nasze dzieci, ale również zaangażowała rodziców do twórczych działań, co widać na zdjęciach. Uczestnicy warsztatu bardzo dobrze bawili się po przez sztukę farbowania. Byli też dumni z końcowych efektów swoich dzieł. Prace będzie można oglądać na wystawie w naszej szkole.