Klejony patchwork


DSC 075023.10. 2015 uczniowie klas czwartych i piątych ze ścisłej grupy projektowej Erasmus+ kolejny raz przeżywali warsztat plastyczny w Galerii Slendzińskich. Tym razem był to warsztat dwugodzinny pt. „Klejony patchwork” i jak zawsze bardzo ciekawy. Tematem były barwy jesieni: kolorowe liście, jarzębina, wykonane techniką patchworkową. Prace powstawały z przepięknych, przeróżnych materiałów podarowanych naszym uczniom na ten warsztat przez panią Elżbietę Wysocką. Natomiast Pani Jowita edukator Galerii prowadząca zajęcia cały czas wspomagała i ukierunkowywała naszych młodych artystów w kierunku stworzenia przez nich, jak najpiękniejszych prac patchworkowych. Dziękujemy pracownikom Galerii Slendzińskich za zaangażowanie w nasze działania w Erasmusie+ z programu „Każde dziecko jest artystą”. A o poziomie artyzmu świadczą prace naszych uczniów.