Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców na konsultacje z nauczycielami, które odbędą się 12 grudnia 2017r. w godz. 17.00 - 19.00.

20171207 102415

ZAPROSZENIE

Świetlica szkolna zaprasza na świąteczny kiermasz prac twórczych uczniów kl. I-III, na którym znajdą się kartki swiąteczne, stroiki oraz ozdoby.

Czytaj więcej...

Wgląd do prac konkursowych

Informujemy o terminach wglądu do prac konkursowych Wojewódzkich 
Konkursów Przedmiotowych. matematyka - 7.12. 2017r. czwartek 8.45 - 9.40, pokój nauczycielski język polski - 7.12.2017.r. czwartek 13.40 - 14.35, pokój nauczycielski historia - 11.12.2017r. poniedziałek 12.00 - 16.30, pokój nr 16

Rodzice uczniów, którzy wzięli udział w Konkursie Wojewódzkim z Języka Angielskiego mogą mieć wgląd do prac konkursowych 5 grudnia 2017r. w godz. 15.30 - 16.30 w pokoju nauczycielskim.

Finał zawodów Basketball Cup 2017


Przed nami wielki Finał zawodów Basketball Cup 2017, w którym uczestniczą drużyny z Białegostoku, Kielc, Konina i Olsztyna. Zawody odbędą się w Białymstoku na hali UMB przy ul. Wołodyjowskiego 1.

Zawody pod hasłem „Sport, waleczność, pasja”. Finał zawodów koszykówki na wózkach, będzie jednocześnie okazją do obchodów Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych. Na imprezie będą mogły zaprezentować się organizacje wspierające osoby niepełnosprawne, oraz będzie punkt informacyjny programów realizowanych przez PFRON, zorganizowany i prowadzony przez Podlaski Oddział PFRON.

Czytaj więcej...

„Bąbelkowy Kiermasz Bożonarodzeniowy”

choinkaBoże Narodzenie to czas dobroci, miłości, szczerych uczuć, to również czas robienia zakupów, porządków a także dekorowania naszych mieszkań.

Z tego powodu w grupie "Bąbelki" narodził się pomysł zorganizowania "Bąbelkowego Kiermaszu ozdób bożonarodzeniowych". Nie są to ozdoby typowe, jakie można kupić w sklepie, ale jedyne, niepowtarzalne, ręcznie wykonane przez naszych wychowanków, rodziców oraz panie. Ozdoby i pocztówki są piękne, zrobione w większości z naturalnych materiałów: z papierów, szyszek, bombek, kolorowych świecidełek itp. Wszystkie te cudeńka wykonywaliśmy z myślą o naszych dzieciakach. Cały dochód ze sprzedaży chcemy przeznaczyć na zakup pomocy dydaktycznych do naszej grupy.

Nasz kiermasz rusza 06.12.2017r. i trwać będzie aż do wyczerpania zapasów. Każdy będzie mógł zakupić ozdobę na korytarzu przed stołówką szkolną. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby nas wesprzeć finansowo, a jednocześnie nabyć oryginalną ozdobę na „Bąbelkowym Kiermaszu ozdób bożonarodzeniowych".

Uważni Rodzice
 rodzce smallELEOS Prawosławny Ośrodek Miłosierdzia we współpracy z Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę z Warszawy zainauguruje nową kampanię społeczną Uważni Rodzice.
Ogłoszenie kampanii będzie połączone z omówieniem tematu uwodzenia dzieci online. Jak angażować rodziców w przeciwdziałanie problemowi uwodzenia? Czym jest uważne rodzicielstwo? Jaka jest rola rodziców w zapobieganiu zagrożeniom online, na które narażone są dzieci?
Jedna czwarta nastolatków (23,1%) przyznaje, że zdarzyło im się spotkać z osobą dorosłą poznaną w internecie – 39% z nich poinformowało o tym rodziców, 29% nie poinformowało o tym fakcie nikogo*; z roku na rok rośnie liczba ujawnianych przypadków uwodzenia dzieci online.

Inauguracja kampanii Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę Uważni rodzice odbędzie się 29 listopada o godz. 11:00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego ul. Wyszyńskiego 1 w Białymstoku.

Program wydarzenia znajdą Państwo w zaproszeniu oraz w poniższym linku:

https://www.edukacja.fdds.pl/?option=com_szkolenia&tekst=15990

Stypendia Województwa Podlaskiego


Stypendia będą przyznawane przez Zarząd Województwa Podlaskiego według zasad określonych w regulaminie stanowiącym załącznik do uchwały Nr XLII/381/17 Sejmiku Województwa Podlaskiego z dnia 30 października 2017 r. w sprawie zasad udzielania stypendiów uczniom za szczególne osiągnięcia w nauce w ramach Regionalnego Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży Województwa.

Informacje na temat stypendiów są dostepne na stronie:

http://www.wrotapodlasia.pl/pl/edukacja/stypendia/stypendiazaszczegolneosiagnieciawnauce/20162017/