Zapraszamy do kibicowania

KOSZYKOWKAII Turniej z cyklu Basketball Cup 2017 28-29.10.2017r.

Zawody Basketball Cup 2017 to cykl 4 turniejów koszykówki na wózkach, które będą rozegrane w Białymstoku na Hali Sportowej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku (ul. Wołodyjowskiego 1) - wstęp wolny!

Zawody pod hasłem "Sport, waleczność, pasja"

Planowany harmonogram rozgrywek (godziny orientacyjne):
Sobota 28.10:
10:00 - mecz Białystok - Konin
12:00 - mecz Olsztyn - Kielce
14:00 - mecz Kielce - Białystok
16:00 - mecz Konin - Olsztyn

Niedziela 29.10:
10:00 - mecz Kielce - Konin
12:00 - mecz Białystok - Olsztyn

Drodzy Rodzice!

W roku szkolnym 2017/2018 bierzemy udział w kompleksowym projekcie kształtowania bezpiecznych zachowań w sieci - CYBERNAUCI. Jego celem jest podniesienie kompetencji uczniów, rodziców i nauczycieli w zakresie bezpiecznego korzystania z cyberprzestrzeni oraz reagowania na zagrożenia.

W związku z tym serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców do udziału w warsztatach prowadzonych przez wyszkolonych trenerów z zakresu cyberbezpieczeństwa, które odbędą się 26 października 2017roku o godz. 17.00 w stołówce szkolnej.

Projekt  MATEMATYKA W KREATYWNYCH GRACH - MATHS EN JEUX  - MATHS THROUGH GAMES
logoNasz nowy projekt ma operać się na tworzeniu gier edukacyjnych – matematycznych. Te gry mają jednoczyć dzieci i stymulować je do bycia „aktorami matematyki, a to prowadzi je do przyjęcia naukowego podejścia, a jednocześnie zabawy. Aby osiągnąć cel gry, uczniowie muszą sformułować hipotezy, przetestować i zweryfikować je pod koniec gry.

Matematyka, jest ogólnie przyjęta, jako podstawa / królowa nauk. Jest ona ważną częścią naszego codziennego życia, jeszcze bardziej od czasu pojawienia się informatyki i robotyki. Niemniej jednak, jest to dział, który przeraża wielu ludzi, dorosłych i dzieci ze szkoły podstawowej.

Czytaj więcej...

Nauczyciele-bibliotekarze: Tamara Korniluk i Zdzisława Korolczuk zapraszają do udziału w konkursie literackim i plastycznym:

"Czy znasz twórczość … ?"

Regulamin konkursu

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 51 w Białymstoku informuje, iż podręczniki do klas I-VII zostaną zakupione przez szkołę z dotacji z budżetu państwa.

Rodzice zobowiązani są do zakupu podręcznika z religii we wrześniu.

We wrześniu kupowane będą również podręczniki do oddziałów przedszkolnych.