Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się

22 czerwca 2018 roku:

uczniowie klas IV-VI o godzinie 9:00

uczniowie klas I-III o godzinie 10:30

Zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców i opiekunów

do wzięcia udziału w uroczystości.

Drodzy Rodzice!

Kwiecień obchodzony jest w Polsce jako Światowy Miesiąc Wiedzy na Temat Autyzmu, który ma zwrócić uwagę społeczeństwa na problemy i potrzeby osób z autyzmem.

W tym roku nasza szkoła postanowiła aktywnie włączyć się w to ważne przedsięwzięcie.
W dniach 10-13 kwietnia organizujemy pierwszy Tydzień Wiedzy na Temat Autyzmu dla naszych uczniów, rodziców i nauczycieli.

Jednym z zaplanowanych wydarzeń jest „Niebieskie Kino”. Dzięki współpracy z HBO Polska organizujemy w naszej szkole pokaz filmu fabularnego pt. „Temple Grandin”. Seans odbędzie się 12 kwietnia 2018 o godzinie 18 w szkolnej stołówce.

Czytaj więcej...

„Jak zapewnić dziecku cyberbezpieczeństwo w sieci?”

Białostocka Akademia Rodziny zaprasza na wykład „Jak zapewnić dziecku cyberbezpieczeństwo w sieci?”, który odbędzie się 16 lutego 2018 r. o godz. 17:00.

Na wykładzie poruszone zostaną następujące tematy:

• Z jakimi zagrożeniami może się spotkać dziecko w internecie?
  • Pozytywne i negatywne strony Internetu
  • Z kim dziecko komunikuje się w Internecie?
  • Kontrola czasu dostępu dziecka do Internetu?
  • Sposoby blokowania dostępu dzieci do treści nieodpowiednich
  • Czy istnieje złoty środek na skuteczną ochronę dzieci w internecie?
  • Smartfon, tablet – czy to tylko fajny gadżet?

Drodzy Rodzice!

6 lutego 2018r. o godz. 17.00 odbędzie się zebranie z rodzicami uczniów klas 0-III

8 lutego 2018r. o godz. 17.00 odbędzie się zebranie z rodzicami uczniów klas IV-VII

W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi, Ministerstwo Edukacji Narodowej opracowało poradnik „Co należy wiedzieć przed feriami”. Zawarte w nim informacje umożliwiają zdobycie wiedzy w zakresie szeroko rozumianego bezpieczeństwa oraz odpowiednie przygotowanie dzieci i młodzieży do wypoczynku zimowego.Zachęcamy do zapoznania się z „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” –

10.01.2018 roku o godzinie 8:00 odbędzie się ogólnopolski konkurs z języka angielskiego OLIMPUS dla klas IV-VII. Konkurs będzie trwał 60 minut.

Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia!