Słodka Gwiazdka

IMG 7586To już kolejny rok z rzędu, kiedy przed Świętami Bożego Narodzenia uczniowie naszej szkoły mieli szansę sprawić, by na twarzach ich potrzebujących kolegów zagościł uśmiech. 15 grudnia odbyła się akcja „Słodka Gwiazdka” połączona z Kolędowaniem, podczas której wolontariusze Szkolnego Koła Caritas zbierali słodycze odwiedzając poszczególne klasy. Dzięki hojności naszych uczniów pani pedagog Ada Rogowska stworzyła 12 świątecznych paczek dla dzieciaków z naszej szkoły. Resztą słodkości podzieliliśmy się ze Stowarzyszeniem Pomocy Rodzinie „Droga”, które wspiera potrzebujące rodziny z województwa podlaskiego. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim uczniom za tak duże zaangażowanie w naszą akcję.