UWAGA RODZICE PRZEDSZKOLAKÓW!

Godziny otwarcia przedszkola: 7.00-16.00.

Przyprowadzanie dzieci w godz.7.00-8.30, odbiór w godz. 14.30-16.00.

Są to godziny sztywne i nie ma możliwości dowolnego odbierania i przyprowadzania dzieci!

Dzieci przyprowadzamy do nowego wejścia przeznaczonego wyłącznie dla przedszkola, idąc od głównego parkingu chodnikiem w kierunku nowego placu zabaw przy sali gimnastycznej.

Prosimy Rodziców o korzystanie wyłącznie z bramek od głównego parkingu, pozostałe będą zamknięte (od ulicy Nowakowskiego też zamknięte!).

Godziny posiłków: 8.45 - śniadanie, 11.30 - obiad, 14.00 – podwieczorek.

Rodzice nie wchodzą do środka przedszkola. Dziecko odbiera od rodzica przy wejściu pracownik przedszkola po sprawdzeniu temperatury dziecka (maksymalna dopuszczalna temperatura 37,2ºC).

Prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości i cierpliwość w oczekiwaniu na wejście.

Przypominamy o przekazaniu podpisanego, szczelnie zapakowanego, czystego i wyprasowanego ubrania na zmianę dla dziecka.

Pobyt dzieci będzie rejestrowany przez nauczycieli przedszkola po przybyciu dziecka do sali.

Rezygnuje się z leżakowania w młodszych grupach.

W salach pozostawiono wyłącznie przedmioty i zabawki nadające się wyłącznie do mycia oraz dezynfekcji.

Nie wolno przynosić żadnych zabawek i rzeczy osobistych (pluszaki, książki, butelki, plecaki itp.).

Do przedszkola przychodzą wyłącznie dzieci zdrowe! Bez żadnych objawów chorobowych (katar, kaszel, ból gardła, duszności, stan podgorączkowy powyżej 37,2ºC, ból głowy, wysypka, zapalenie spojówek, biegunka, wymioty, bóle mięśni, utrata węchu i smaku i inne).

Dzieci będą przebywały w grupach mieszanych wiekowo, niekoniecznie pod opieką swoich wychowawców. Rodzeństwo pozostanie w jednej grupie.

Od 25.05.2020 r. oddział przedszkolny pracuje w reżimie sanitarnym. Przypominamy o obligatoryjnym stosowaniu się do procedur bezpieczeństwa opracowanych przez Miasto Białystok.