Drodzy ośmioklasiści!


Egzamin odbędzie się zgodnie z planem w dniach 15, 16, 17 kwietnia 2019 r. Rozpoczyna się o godz 9.00, ale powinniście być w szkole już o godz. 8.30. Wtedy odbędzie się krótkie spotkanie organizacyjne na korytarzu przed gabinetem dyrektora. Zabierzcie ze sobą legitymację szkolną i długopis piszący w czarnym kolorze (a nawet dwa), na matematykę także linijkę. Na salę egzaminacyjną nie można wnosić telefonów komórkowych ani innych urządzeń nagrywających, odtwarzających, fotografujących (żadnej elektroniki!). Możecie mieć małą butelkę wody (do 0,5 litra), która powinna stać na podłodze obok stanowiska pracy. Do szkoły w tych dniach wchodzicie nowym wejściem głównym.
Zabierzcie też koniecznie  DOBRY NASTRÓJ i OTWARTY UMYSŁ !!!

BĘDZIE DOBRZE :-)

Andrzej Wasilewski - Dyrektor SP Nr 51