Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się 24 czerwca 2022r.

godz. 9.00 klasy I-III (część wspólna na hali sportowej, następnie spotkania z wychowawcami w salach)

godz. 10.30 klasy IV- VII  (część wspólna na hali sportowej, następnie spotkania z wychowawcami w salach)

"Klasa na medal” - rywalizacja sportowa klas I-III o Puchar Dyrektora Szkoły

Dnia 14.06.2022 r w naszej szkole odbędzie się rywalizacja sportowa klas I-III . Zawody odbędą się na boisku szkolnym (w razie deszczu na hali sportowej).

Rozpoczęcie zawodów;

• 9.00-10.30 klasy I
  • 10.30-12.00 klasy II
  • 12.00-13.30 klasy III

Olimpijka ma na celu popularyzację zdrowego trybu życia wśród najmłodszych uczniów naszej szkoły, jednocześnie zachęcając do sportowego dopingu i przestrzegania zasad fair – play.

Czytaj więcej...

RODZICE DZIECI KLAS PIERWSZYCH
W PRZYSZŁYM ROKU SZKOLNYM 2022/2023

zainteresowani zgłoszeniem dziecka do świetlicy na rok szkolny 2022/2023 (od września 2022r.) proszeni są o wypełnienie i złożenie do dnia 15.04.2022r. podpisanej karty zgłoszenia oraz oświadczenia dotyczącego uczęszczania dziecka do klasy integracyjnej.

Kartę zgłoszeniową oraz oświadczenie należy wrzucić do urny wystawionej w szkole (wejście B 1) w godzinach 7.00 – 17.00.

Lista kandydatów przyjętych

Lista kandydatów nieprzyjętych

Karta zgłoszenia do świetlicy

Oświadczenie klasa integracyjna

dzien pizamy.jpgmaxwidth1908maxheight920

PL całość

UA całość

całość RU

EN całość

KONKURS FOTOGRAFICZNY PODLASIE JEST PIĘKNE

aparatZapraszamy do udziału uczniów klas IV-VIII w konkursie fotograficznym "Podlasie jest piękne". Prace należy złożyć osobiście w sekretariacie szkoły lub przesłać pocztą tradycyjną do dnia 30 kwietnia 2022r.

Ważna sprawa

Drodzy Wychowawcy i Uczniowie,

W końcu powróciliśmy już do naszej szkoły z nauczania indywidulanego. Zatem przypominamy Wam o zasadach panujących w naszej szkole: szanujemy budynek i przedmioty szkolne bo to nasze wspólne dobro, pomagamy sobie nawzajem, dbamy o ład i porządek w salach lekcyjnych oraz w szatniach.

W październiku w szatni na tablicy korkowej została umieszczona kartka z poszczególnymi klasami i przyznanymi im punktami za czystość i porządek w szatni. Oceny dokonuje jury wyłonione spośród członków Samorządu Uczniowskiego. Szatnie oceniane są w sposób wybiórczy raz w tygodniu.

Na chwilę obecną prowadzenie objęła klasa 8a, tuż za nią znalazła się klasa 7e, a tuż za nimi uplasowała się klasa 8c. Czwarte miejsce zajmuje klasa 7a i 6c.

Przypominamy, iż zwycięska klasa otrzyma na koniec roku szkolnego nagrodę , którą jest...... wyjście do kina lub pizzerii!!! Zatem pamiętajcie o wspólnym celu i zdrowej rywalizacji.

Opiekun Samorządu Uczniowskiego

Organizacja pracy szkoły od 07 lutego 2022 r.

Od 7  lutego 2022 r. uczniowie klas V-VIII  przechodzą na naukę zdalną, która potrwa do 25 lutego 2022 r.

Uczniowie klas I-IV  i przedszkolaki kontynuują naukę w trybie stacjonarnym.

Klasy specjalne (VE i VIC) będą pracowały w trybie stacjonarnym.
Zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze będą realizowane również w bezpośrednim kontakcie ucznia z osobą prowadzącą (zgodnie z 2 ust.9).

Andrzej Wasilewski

Dyrektor SP Nr 51