RODZICE DZIECI Z REJONU SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 51 SĄ PRZYJĘTE DO KLASY I

NIE WYPEŁNIAJĄ

Oświadczenia potwierdzenia woli przyjęcia dziecka do placówki.

REKRUTACJA DO KLAS I

PONIŻSZE INFORMACJE DOTYCZĄ TYLKO KANDYDATÓW SPOZA OBWODU SP NR 51.

DZIECI Z OBWODU PRZYJMOWANE SĄ Z URZĘDU NA PODSTAWIE ZGŁOSZENIA.

Rodzicu

1. Wyniki rekrutacji do klasy pierwszej - 26 marca 2020 o godz. 15.00 – listy zawierające imię i nazwisko dziecka zostaną wywieszone w szkole oraz umieszczone na stronie internetowej szkoły www.sp51.bialystok.pl
  2. Jeśli nie wyrażasz zgody na umieszczenie danych Twojego dziecka na stronie internetowej, prześlij do 26 marca 2020 do godz. 12.00 na adres szkoły Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podpisane i zeskanowane oświadczenie:      Oświadczenie
  3. Wyniki rekrutacji sprawdzisz także po zalogowaniu do systemu rekrutacji lub telefonicznie dzwoniąc do szkoły 085/ 678 50 60
  4. Jeżeli Twoje dziecko zostanie zakwalifikowane, jesteś zobowiązany do potwierdzenia woli do dnia 31 marca 2020 do godziny 15:00 – poprzez przesłanie na adres szkoły Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podpisanego oświadczenia bądź złożenie go w zamkniętej kopercie do pojemnika, który będzie wystawiony przy wejściu do szkoły w godzinach 8.00 – 15.30. Oświadczenie potwierdzenia woli przyjęcia dziecka
  5. Lista kandydatów przyjętych zostanie opublikowana przez Komisję Rekrutacyjną 1 kwietnia 2020 o godzinie 15.00 – w szkole oraz na stronie internetowej szkoły www.sp51.bialystok.pl
  6. Lista kandydatów przyjętych
  7. Lista kandydatów nieprzyjętych dla których jednostka była jednostką pierwszego wyboru
  8. Więcej informacji:

Szanowni Państwo!

W związku z bardzo dużą ilością wniosków rekrutacyjnych do oddziałów przedszkolnych nie jesteśmy w stanie potwierdzać wszystkich na bieżąco.

Jeżeli Państwo uzupełnili wniosek elektronicznie, to jest on zapisany w systemie, a wersja papierowa bądź e-mail jest potrzebna do sprawdzenia jego poprawności.

Państwo rekrutują dziecko do 25.03.2020, a proces rekrutacji trwa do 10.04.2020 i jest to czas na uzupełnienie nieprawidłowości we wniosku.

W związku z tym proszę o cierpliwość. Potwierdzenia są wysyłane sukcesywnie.

Szanowni Państwo!
      Decyzją Ministra Edukacji szkoły w dniach 25 marca –       10 kwietnia 2020r. są nadal zamknięte dla uczniów.

Zdalne nauczanie będzie się odbywało w oparciu o nowe podstawy prawne. Rozporządzenie Ministra Edukacji z dnia 20 marca 2020r. zobowiązuje nauczycieli do realizacji nowych tematów z podstawy programowej, a także oceniania i klasyfikowania uczniów.
      Postaramy się nie zasypywać naszych uczniów lawiną materiałów i zadań do wykonania. Ewentualne przekroczenia będziemy korygować. Zdaję sobie sprawę z Państwa ograniczeń czasowych, technicznych, czy sytuacji życiowej.
      Jednocześnie proszę o wyrozumiałość. My nauczyciele, również odczuwamy dużą presję samej sytuacji epidemicznej, jak też złożoności zadań, których się od nas oczekuje.

PAMIĘTAJMY, ŻE OBECNY STAN WYNIKA Z KONIECZNOŚCI OCHRONY WARTOŚCI NADRZĘDNYCH, CZYLI ZDROWIA I ŻYCIA. I TO JEST PIERWSZORZĘDNE I WSPÓLNE ZADANIE !

Proszę na bieżąco korzystać z dziennika elektronicznego LIBRUS ! To jest nasza najszybsza forma kontaktu.

Dyrektor SP Nr 51

Przez dziennik Librus wysłałem do nauczycieli, rodziców i uczniów komunikat o organizacji zdalnego nauczania w czasie zawieszenia zajęć dydaktycznych. Proszę o zapoznanie się.

Szanowni Państwo

W celu zapewnienia bezpieczeństwa w związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną informuję, że REKRUTACJA do przedszkola odbywa się w dniach 16 – 25 marca 2020r. wyłącznie drogą elektroniczną - https://naborp-kandydat.vulcan.net.pl/bialystok

Rodzice będą mogli skorzystać z dwóch sposobów dostarczenia dokumentow:

1. Podpisane, kompletne wnioski w wersji papierowej wraz z załącznikami należy składać w zamkniętych kopertach do pojemnika, który będzie wystawiony przy wejściu do szkoły w godzinach 8.00 – 16.30.

2. Wysłać skan wniosku i skany pozostałych dokumentów drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prosimy o dokładne uzupełnienie wniosku i dołączenie niezbędnych oświadczeń.

Dyrektor SP 51

W dniach 16 – 25 marca 2020 r. budynek szkoły będzie zamknięty.

W sprawach pilnych proszę o kontakt telefoniczny z sekretariatem szkoły lub przez dziennik Librus.

W tych dniach sekretariat będzie czynny w godzinach 8:00 – 15.00

Dyrektor SP 51

Szanowni Państwo

Ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne dzieci i młodzieży na podstawie specustawy Minister Edukacji Narodowej wydał rozporządzenie, które czasowo ogranicza funkcjonowanie przedszkoli, szkół i innych jednostek oświatowych.

W związku z tym zajęcia w naszej szkole i oddziałach przedszkolnych zostają zawieszone na dwa tygodnie.

12 i 13 marca to dni, w których nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno - wychowawcze, a jedynie opiekuńcze. Jeśli jesteście Państwo w stanie zapewnić opiekę dziecku, to nie posyłajcie do szkoły/przedszkola. W dniach 12 i 13 marca zapewniamy wyżywienie uczniom i przedszkolakom.

Od poniedziałku 16 marca br. przez dwa tygodnie uczniowie i przedszkolaki nie przychodzą do szkoły/przedszkola.

Szczegółowy komunikat Ministerstwa Edukacji w załączeniu.

Proszę na bieżąco śledzić komunikaty Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia i MEN-u o sytuacji epidemiologicznej.

Czytaj więcej...